Beşiktaş yöneticisi Umut Tahir Güneş’e silahlı saldırı!

Beşiktaş Jimnastik Kulübü İdare Konseyi Üyesi Umut Tahir Güneş, silahlı hücumda yaralandı.

İktidara yakın yayın organı Sabah gazetesinin haberine nazaran; İstanbul Kemerburgaz’da ofisi bulunan Umut Tahir Güneş; savlara nazaran 4 Ağustos Perşembe akşamı iş yerinden çıktıktan sonra aracıyla konutuna gerçek giderken Kemerburgaz’da silahlı hücuma uğradı ve bacağından yaralandı. Olay saat 19.00 sıralarında İstanbul Caddesi üzerinde meydana geldi.

İstanbul’un Eyüpsultan İlçesi’nde uğradığı silahlı akında bacağından yaralanan Umut Tahir Güneş’i yaralayan ve kaçan saldırganın yaya olduğu sav edildi.

İddialara nazaran; Umut Tahir Güneş hastaneye kaldırılarak tedavi edildi. Savlara nazaran; ataktan evvel önce keşif yapan silahlı saldırgan; Umut Tahir Güneş’in geçiş yapacağı güzergaha pusu attı ve otomobiliyle o noktadan geçen Umut Tahir Güneş’e ateş etti.

Umut Tahir Güneş yaralanırken; silahlı saldırgan ise yol kenarında bulunan ormanlık alana gerçek kaçarak kayıplara karıştı. Ormanlık alanda inceleme yapıldı.

Olayı aydınlatmak üzere geniş kapsamlı çalışma başlatan İstanbul Emniyeti; olayı gerçekleştiren saldırganı yakalamak için inceleme başlattı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*