Motorlu taşıtlar vergisi VavaCars’tan

İkinci el araç alım-satım online ticaret platformu VavaCars, cazip kampanyalarına devam ediyor. Fiyatsız teslimat, fiyatsız ekspertiz, 14 günde para iade garantisi ve 12 Ay/25 bin km garanti üzere hizmetleriyle bölümde fark yaratan işlere imza atan şirket, yeni kampanyasıyla tüketiciye takviye olmaya devam ediyor.

27-30 Haziran tarihleri ortasında VavaCars platformundan gerçekleştirilecek tüm alımlardaki motorlu taşıtlar vergisini VavaCars karşılayacak.

“HER VAKİT TÜKETİCİMİZİN YANINDAYIZ”

Her vakit tüketicinin yanında olduklarının altını çizen VavaCars Pazarlama Lideri Alper Karaer, “İkinci el araç alım satımında tüketici çok sayıda masrafla karşı karşıya kalıyor. Biz uçtan uca dijital iş modelimiz sayesinde yarattığımız ölçek iktisadıyla, tüketiciye yansıyan ekstra masrafları asgarî seviyede tutmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda 27-30 Haziran tarihlerinde yapılacak tüm araç alımlarında MTV’yi şirket olarak biz karşılıyoruz” dedi.

Ocak ve Temmuz aylarında ödenen motorlu taşıtlar vergisinde bu yıl en yüksek MTV 62 bin 633 TL, en düşük MTV ise 136 TL olarak belirlendi.

VAVACARS HAKKINDA

Türkiye’nin birinci online ikinci el araç alım satım platformu olan VavaCars Nisan 2019’da kuruldu. Derin bilgi analitiği, yenilikçi ve katma bedelli tahlilleriyle tüketicileri ikinci el araç alım satımında inanç, şeffaflık, sürat ve tecrübe memnuniyeti ile destekleyen bir e-ticaret platformu olan VavaCars, küresel yatırımcıların da dikkatini çekerek Ekim 2021’de, ortalarında Petrol Ofisi’nin ana şirketi Vitol’un da bulunduğu bir dizi global yatırımcıdan, B Serisi finansman cinsinde 50 milyon dolar fon sağladı. Uçtan uca dijital iş modeliyle tüm adımlarında tüketici memnuniyetine odaklanan VavaCars, 2021’de Awards International tarafından ikinci el araç kategorisinde En Uygun Müşteri Tecrübesi Ödülü’ne layık görüldü. Hala yaklaşık 500 şahsa istihdam sağlayan ve merkezi İstanbul’da bulunan VavaCars, milletlerarası pazarlarda büyüme planlarına odaklanıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*