Mustafa Varank ve Ümit Özdağ gece yarısı birbirine girdi!

Zafer Partisi önderi Ümit Özdağ’ın Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’a yönelik, “Mustafa Varank’ın yeğenleri olumsuz işlere karıştı ve isimli mercilerce tespit edildi” kelamlarına Bakan Varank toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla reaksiyon gösterdi.

Bakan Varank paylaşımında Özdağ’ın savlarının palavra olduğunu belirterek “Benim bırakın kamuda çalışanı, çalışan bir yeğenim yok” dedi. Varank Özdağ’a sert sözlerle davette bulundu.

“BU AHLAKSIZ PROVOKATÖR…”

Bakan Varank, Özdağ’ın kelam konusu açıklamalarının yer aldığı görüntüyü alıntılayarak paylaşımında, “Bu ahlaksız provokatör de bana bulaşmaya çalışmış. Benim bırakın kamuda çalışanı, çalışan bir yeğenim yok. Hepsinin yaşları küçük. Bu palavrasını ispat edersen ben istifa etmeye hazırım, edemezsen sen partinden ve vekillikten istifa edecek misin alçak müfteri!” sözlerini kullandı.

ÖZDAĞ’DAN YANIT

Bakan Varank’ın paylaşımını alıntılayan Özdağ’dan cevap gecikmedi. Özdağ yaptığı paylaşımdaki açıklamasında, “Terbiyeli konuş. Sen kimlerden bahsettiğimi ve olayı çok âlâ anladın. Ahlaksız da sensin müfteri de sensin. Türk gençlerinin umutlarını yıkan bir zihniyetin temsilcisisin sen” formunda konuştu.

“LAFI GEVELEMEYİ BIRAK”

Özdağ’ın karşılığının akabinde Bakan Varank’tan sert bir karşılık daha geldi.

“Hodri meydan” kelamlarıyla Özdağ’a seslenen Varank paylaşımında “Lafı gevelemeyi bırak da palavrasını ispat et. Haydi hodri meydan! Kimmiş benim yeğenim? Hangi mahkeme ne karar vermiş? İspat etmeyen yalnızca müfteri değil birebir vakitte alçaktır!” sözlerini kullandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*