Sadakatsiz Melis Sezen ayrılıyor mu Sadakatsiz Derin ayrılıyor mu Derin öldü mü

Sadakatsiz Melis Sezen ayrılıyor mu Sadakatsiz Derin ayrılıyor mu Derin öldü mü
Sadakatsiz Melis Sezen ayrılıyor mu Sadakatsiz Derin ayrılıyor mu Derin öldü mü

Sadakatsiz dizisinin sezon finalinde Asya ve Derin’in yaptığı kaza damga vurdu. Sadakatsiz dizisinde Derin, Asya ile yüzleşmeye devam etmektedir. Derin son olarak Sapanca’ya giderken Asya ile bir kazaya karışacaktı ve dizide kimin öleceği merak konusu oldu. Peki, Sadakatsiz Melis Sezen ayrılıyor mu? Sadakatsiz Derin ayrılıyor mu? Derin öldü mü? Sadakatsiz Asya ve Derin ölüyor mu? Cansu Dere diziden ayrılıyor mu? Sadakatsiz Derin ölüyor mu? Melis Sezen diziden ayrılıyor mu? İşte detaylar haberimizde…

SADAKATSİZ MELİS SEZEN AYRILIYOR MU?

Başrollerinde Cansu Dere ile Caner Cindoruk’un oynadığı Sadakatsiz dizisinde 2. yeni sezon için geri sayım devam ederken son gelen haberler şimdiden izleyiciyi kahretmeye yetiyor. Senaryo gereğince yeni sezonda Derin karakterini canlandıran Melis Sezen’in diziden ayrılacağı iddia edilmekte.

SADAKATSİZ ASYA VE DERİN ÖLÜYOR MU?

İzleyicinin gözünden kaçmayan arabanın uçuruma sürüklenme sahnesi, Asya ve Derin arasındaki hesaplaşmanın nasıl biteceği sorusunu doğurdu. Dizinin sezon finalini merakla bekleyen izleyenleri “Asya ile Derin ölüyor mu?” araştırmasına girdi. Bu sorunun Sadakatsiz dizisinin bu akşamki bölümünde ya da yeni sezonunda netlik kazanacağı düşünülüyor.

SADAKATSİZ 2. YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Bu akşam saat 20.00’da ekranlara veda edecek olan Sadakatsiz, 2.sezon onayını almış gözüküyor. Yayın gününü ve saatini koruması beklenen Sadakatsiz dizisinin 2.sezonu için Eylül ayının ortaları konuşuluyor.

SADAKATSİZ SEZON FİNALİNDE NE OLDU?

Kanal D‘nin sevilen dizisi “Sadakatsiz” yeni bölümü ile ekrana geliyor. Başrollerinde Cansu Dere ve Caner Cindoruk’a Melis Sezen’in eşlik ettiği dizinin yeni bölümünün konusu şöyle;
Asya’nın Derin’in hamilelik yalanının ortaya çıkarması, iki kadın için yeni bir yüzleşmenin haber cisidir. Asya ve Derin’in birbirine kanıtlamak istediği gerçekler geçmiş ve geleceğin çetin bir hesaplaşmasına dönüşür. Volkan, tüm sır perdelerini bir bir aralayan bu yoldan Asya ve Derin’i döndürmeyi başaracak mıdır? Gerçek ile yalanın, ihanet ile sadakatin son savaşından kim galip çıkacaktır?

Haberler.com – Gündem

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*