Tüm dünyanın gözü kulağı bu davada: Hollywood’un ünlü isimleri Johnny Depp için ne dedi?

Tüm dünyanın gözü kulağı Amber Heard ve Johnny Depp davasına çevrilmişken, ünlü isimlerin Depp hakkında söyledikleri tekrar gündeme geldi. Bir kısım, Depp’i alkol ve uyuşturucu sorunlarıyla suçlarken, birtakım ünlüler de Depp’in hayatlarında gördükleri en mükemmel kişi olduğunu vurguladı. İşte ünlü isimlerin Johnny Depp hakkındaki görüşleri;

Bir vakitler Hollywood’un beğenilen çiftlerinden biri olan Amber Heard ve Johnny Depp, şimdilerde birbirlerine karşı açtıkları türel savaşlarla gündemden düşmüyor. İkilinin davasıyla ilgili her gün yeni bir gelişme yaşanırken, Hollywood da tabir yerindeyse ikiye bölündü.

Depp ile çalışan birçok ünlü isim ünlü aktörü savunurken, kimileri da Depp ile ilgili dikkat çeken argümanlarda bulundu. ABD merkezli New York Post gazetesi, Depp’in eski rol arkadaşlarının ünlü aktörle ilgili niyetlerini derledi.

Depp’in 1998’in kült klasiği “Fear and Loathing in Las Vegas”ta birlikte rol aldığı arkadaşı aktris Ellen Barkin, Depp’le oyunculuk dışında romantik ve cinsel bir ilgisi olduğunu açıklamıştı. Barkin, bağlantıları sırasında Depp’in ona şarap şişesi fırlattığını söyledi. Şu anda 68 yaşında olan Barkin, aktörle bir otel odasında tartıştıklarını ve arkadaşlarının da olduğu sırada kendisine şarap şişesi fırlattığını söyledi. Ayrıyeten Depp’in eski karısı Amber Heard’ın “kıskanç bir adam” olduğu argümanını da yineledi. Berkin, Depp’in daima kendisine ‘Kiminlesin? Neredesin?’ içerikli bildiriler attığını belirtti. 2019’da kaydedilen bir tabirinde Barkin, “Sırtımda bir çizik vardı ve bir seferinde onu çok lakin çok kızdırdı zira bunun kendisi olmayan biriyle birlikte olmamdan kaynaklandığı konusunda ısrar etti” demişti.

Ellen Barkin

Depp’in eski menajeri Tracey Jacobs da aktörün uyuşturucu ve alkol nedeniyle çalışmakta bile zorlandığını sav etti. Jacobs, Depp’in projelere geç gelmeye başladığını belirtirken bu durumun onun prestijini zedelediğini de şu sözlerle lisana getirdi: “Bir sinema takımı, başrolün ortaya çıkmasını beklemekten keyifli olmaz. Beşerler durmadan onun hakkında konuşuyordu.” dedi.

Eski işletme müdürü Joel Mandel da Jacobs’ın tezlerine dayanak verirken, Depp’in harcama alışkanlıklarının 2011’de “endişe verici” hale geldiğini ve reçeteli ilaçlara binlerce dolar harcadığını tez etti.

Lakin Depp hakkında olumsuz yorum yapanlara karşı Hollywood’un ünlü isimleri tam zıddı görüşler paylaşıyor.

Eva Green

Depp’in “Karayip Korsanları”nda rol arkadaşı Eva Green, devam eden yasal uğraşı boyunca aktörü Instagram hesabından birçok defa destekledi. Green, geçtiğimiz günlerde, “Johnny’nin yeterli ismini ve olağanüstü kalbinin ortaya çıkacağına ve hayatın onun ve ailesi için her zamankinden daha âlâ olacağına hiç kuşkum yok” yazdı.

Orlando Bloom

Orlando Bloom BBC’ye, 2003’teki “The Curse of the Black Pearl”de Depp ile çalışmanın şimdiye kadarki en eğlenceli şey olduğunu söylemişti.

45 yaşındaki Bloom, “Kahramanlarımdan biri olan Johnny Depp ile çalışmam ve onun işini nasıl yürüttüğünü görmem, mesleğimin bu etabında benim için nitekim ilham vericiydi” dedi. Ayrıyeten Depp’in sanatına olan bağlılığını da övdü.

Keira Knightley- Johnny Depp

Keira Knightley

Bir diğer Karayip Korsanları oyuncusu olan Keira Knightley, 2003’te IGN’ye oyuncuların gülmekten sahneleri çekmekte zorlandıklarını söylemişti. Knightley, Depp için, “O olağanüstü biri. Bu sahiden garip zira o büyük bir Hollywood yıldızı fakat birebir vakitte çok uygun bir adam” demişti.

Angelina Jolie

Angelina Jolie, 2010 imali “The Tourist” sinemasında Depp’le birlikte çalışan ve oyuncuyu öven isimlerden biri. Jolie, daha evvel yaptığı açıklamalarda, “O çok çok güzel bir adam. Onunla vakit geçirmek çok eğlenceli. Fakat o öylesine eğlenceli sinemalar yapan biri değil. Sette herkese her şeyini paylaşan, çok nazik, derin hislere sahip bir sanatçı.” demişti.

Anne Hathaway- Johnny Depp

Anne Hathaway

Anne Hathaway ve Depp, Tim Burton’ın “Alice Mükemmeller Diyarında” ve “Alice Through the Looking Glass” sinemalarında birlikte çalıştı.

2010’da Hathaway, Depp hakkında “Onun hakkında o denli bir gizemi var ki, hayranlarının ve medyanın ona yüklediğini hissediyorum. Lakin o sizin kadar gerçek bir insan ve ben buna çok hayranım. Ünlü olmak onu zerre kadar değiştirmedi.” demişti.

Penelope Cruz

Aktris Penélope Cruz, “Karayip Korsanları” serisine katıldığında Depp ile tekrar çalışmak için sabırsızlandığını açıklamıştı. Cruz, birinci defa Blow’da bir ortaya geldiklerini belirtirken, “Blow’u çekerken şahane bir tecrübe yaşadık. Onunla çalışmayı çok özlemiştim. Biz tekrar çok eğlendik. Kimi günler, gülmemek için kendimizi denetim etmekte bile zorlandık.” demişti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*