Ünlü Balina: Bitcoin Gelecek 6 Ayda Bu Seviyeleri Görecek!

Yakından izlenen bir kripto para stratejisti ve analisti, önümüzdeki aylarda lider kripto Bitcoin (BTC) için en gerçekçi yol olduğunu düşündüğü rotayı açıklıyor. Biz de analistin paylaşımlarını okuyucularımız için hazırladık.

Balina, Bitcoin (BTC)’nin izleyeceği rotayı çiziyor

Kriptokoin.com haberlerinde görüşlerine yer verdiğimiz balina Kaleo takma adını kullanan kripto para analisti, 512.500 Twitter takipçisine, Bitcoin (BTC)’nin yaklaşık 28.000 dolarlık desteğinin, Bitcoin onu çıkarmadan ve 20.000 doların altına düşmeden önce Eylül ayına kadar devam edeceğine inandığını söylüyor:

Ben basit hayalleri olan basit bir adamım. Temelde hala önümüzdeki altı ile dokuz ay içinde Bitcoin için böyle bir şeyin ortaya çıkmasını bekliyorum.

Kaynak: Kaleo / Twitter

Balina Kaleo’nun grafiğine bakıldığında, kripto stratejisti, devasa kapitülasyon olayından sonra BTC için 40.000 dolara parabolik bir ralli öngörüyor.

Kripto analisti Bitcoin (BTC)’de orta vadeli ayı eğiliminde olsa da, lider kripto Bitcoin’in önümüzdeki günlerde bir ralli için hazır olduğuna inanıyor ve şu değerlendirmeyi yapıyor:

Muhtemelen yukarıdaki mavi çizgilerin veya aşağıdaki okların gösterdiği kadar dikey olmayacak, ancak çok da uzak olmasını beklemiyorum. Yine, bu hareketi yeni bir boğa piyasasına yol açan bir tersine çevirme için oynamamak gerekiyor. Bunu bir aralık içinde bir yükseliş salınımı olarak oynamalı.

Kaynak: Kaleo / Twitter

Kripto stratejisti Kaleo, beklenen Bitcoin (BTC) yardım rallisi için hedeflerini de açıklıyor:

İzlenecek ilk seviye, yaklaşık 36.000 dolar olması gereken daha düşük yüksek zaman çerçevesi diyagonalinin (direnç) yeniden test edilmesi. Orada biraz direnç bekliyorum ve yüksek 30.000 dolar / düşük 40.000 dolarda daha yüksek diyagonal (direnç) sıkıştırmayı ve temel olarak düşüş eğilimindeki LUNA fiyat hareketini (şimdilik) silmeyi umuyorum.

Kaynak: Kaleo / Twitter

Yazının yazıldığı sıralarda lider kripto Bitcoin fiyatı, çöküşten sonra gördüğü en yüksek seviye olan 32 bin dolardan kayarak 30.255 dolar seviyesine geriledi. BTC, son 24 saat içinde %4,45 kayıpla işlem görüyor. adana escort

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.