Validity Nedir? VAL Ne İşe Yarar?

Validity platformu Blockchain teknolojisi, güvenilir veri doğrulama ve doğrulamalar için güçlü ve yeni bir protokol imkanı sunmaktadır. Bu makalemizde Kriptokoin.com olarak “Validity nedir?” sorusuna yanıt vereceğiz. Bunlara ek olarak proje hakkında merak edilen tüm konulara değineceğiz.

Validity nedir? VAL ne işe yarar?

BTC, finansal işlemlerin geçmişini ve gerçekliğini doğrulamak için merkezi olmayan bir sistem oluşturmaktadır. Bu sayede teknolojiyi popüler hale getirmektedir. Ayrıca Blockchain etrafındaki sonraki gelişmelerin çoğunluğu diğer veri doğrulama çeşitlerine çok az dikkat eder. Finansal sistemlerin farklı uygulamalarına odaklanmaya da devam etmektedir.

Projenin amacı nedir?

Validity projesi, finansal ve finansal olmayan veri doğrulama çeşitlerini geliştirmek ve bu işlevleri teknik olmayan tüketiciye sunmak amacıyla kuruldu. Projedeki amaç kullanıcılara kimlik yönetimi, oylama ve bilgi doğrulama araçları dahil (fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere) birçok farklı Blockchain tabanlı işlevlere erişim sağlayan ve güçlendiren sezgisel bir ara yüzdür.

Nasıl çalışır?

Platform, güvenliği, üretkenliği ve kurumsal şeffaflığı artıran hizmetler sunar. Bunun için de değiştirilen bir PoS yardımcı programı Token’ini kullanır. Aynı zamanda merkezi olmayan bir Blockchain hizmet sağlayıcısıdır. İnovasyonun günümüzün karmaşık ortamında gelişmesine izin vermek için İnternet’in eksik olduğu güvenliğini destekleyen, merkeziyetsiz hizmetler oluşturmaktadır.

Günümüzde sahte içerik, spam ve botları gerçek insanlardan ayırt etmek zor olabilmektedir. VAL Coin, kullanıcıların online etkileşimlerde bulunurken kendilerini olumlu tanımlayabilmek için kriptografik kanıtları kullanabilecekleri bir platform sağlamaktadır.

Validity kullanıcıları için artan Blockchain güvenli işlevleri arasında kriptografik olarak yönetilen; kimlikler, oylama, dosya imzaları ve sahiplik kanıtı, NFT’ler, sanallaştırılan dünyalar ve değişmez metin notları bulunmaktadır.

Validity nedir? VAL nasıl satın alınır?

VAL ile şu anda işlem yapılabilen borsalar; Upbit, Finexbox, Bittrex, AEX ve Crex24’tür. Coin satın almak için ise bu aşamalar izlenmektedir:

Öncelikle ilk adım olarak seçtiğiniz VAL listeleyen borsanın web/mobil uygulamasına erişim sağlayın. Daha sonra borsanın hesap açma adımlarını tamamlayın. Bir diğer adım olan kimlik doğrulama ve onay sürecini tamamlayın. Diğer adım olan borsanın para yatırma adımlarını takip edin. Son adım olarak ise istediğiniz bakiye tutarınca VAL seçin ve alım emri oluşturun. Güvenilir hesaplarınızda saklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*