Yıllar sonra ortaya çıktı Trump’ın Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sorduğu soru soğuk rüzgarlar estirmiş

Yıllar sonra ortaya çıktı Trump’ın Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sorduğu soru soğuk rüzgarlar estirmiş
Yıllar sonra ortaya çıktı Trump’ın Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sorduğu soru soğuk rüzgarlar estirmiş

ABD’nin 45’inci Başkanı Donald Trump’ın yakın kurmayları arasında yer alan ve Trump’ın üçüncü Beyaz Saray basın sözcüsü olarak görev yapan ve aynı zamanda First Lady Melania Trump’ın da kalem müdürü olan Stephanie Grisham, o dönemde yaşadıklarını kaleme aldı.

ERDOĞAN İLE TRUMP ARASINDAKİ BİR GÖRÜŞMEYE DE YER VERDİ

Gelecek hafta yayına çıkacak, “I’ll Take Your Questions Now” (Şimdi Sizin Sorunuzu Alıyorum) isimli kitapta Grisham, Trump döneminde yaşanan skandalları ve dedikoduları merceğine alıyor. Trump’ın diğer dünya liderleriyle “ilginç” anlarını ve onlar hakkındaki görüşlerinin yer aldığı kitapta, Trump ile Cumhurbaşkanı Erdoğan arasında gerçekleşen bir görüşme de yer alıyor.

“GECE YARISI EKPRESİNİ İZLEYEN VAR MI?”

Kitapta, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve heyetiyle bir araya gelen Trump’ın bir anda durduk yere, “Burada Geceyarısı Ekspresi filmini izleyen biri var mı” diye sorduğu ortaya çıktı. Trump’ın daha sonra, “O sizin için biraz kötü bir film” diye sözlerine devam ettiğini aktaran Grisham, Türkiye heyetinden bir tepki ya da reaksiyon gelemediğini söyledi.

“HEYETTEN ÇOK AZ GERİ DÖNÜŞ OLDU”

Grisham, “Heyetten çok az geri dönüş oldu. Belki birkaç kibar kıkırdamalar oldu ve daha sonra görüşme sanki ABD’nin başkanı ağzından bunu yumurtlamamış gibi kaldığı yerden devam etti.” yorumunu yaptı.

GECEYARISI EKSPRESİ FİLMİNİN KONUSU

Ünlü yönetmen Alan Parker’ın yönettiği Gece Yarısı Ekspresi’nde, Türkiye’de hapsedilen Amerikalı bir vatandaşın hapishanede yaşadığı şiddete yer veriliyor. Filmin senaristi Oliver Stone ise, daha sonra olayları fazlaca dramatize ettiğini söyleyerek özür diledi.

Yıllar sonra ortaya çıktı! Trump'ın Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sorduğu soru soğuk rüzgarlar estirmişHaberler.com – Son Dakika Haberleri Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Mevkidaşım Putin ile verimli bir görüşme gerçekleştirerek Soçi'den ayrıldık.'

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Mevkidaşım Putin ile verimli bir görüşme gerçekleştirerek Soçi’den ayrıldık.”

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Rusya Devlet Başkanı Putin ile görüşmesi sona erdi

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Rusya Devlet Başkanı Putin ile görüşmesi sona erdi

/beğendim/alkışladım/beğenmedim/güldüm/üzüldüm/sinirlendim/şaşırdım

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*